עדכון עתי לתושבים 31.5

ל”ג בעומר
אירועי ל”ג בעומר חלפו וכללו מדורות שכבתיות, מדורות של בתי הכנסת ומדורות הנוער. ביום למחרת התקיימה תהלוכת ל”ג בעומר המסורתית, בהובלת תנועת הנוער בני עקיבא וועדת דת, שהסתיימה בצפייה בחוויה על חושית ובמופעי קרקס.

תשתיות
החלה הקמת גן הבוסתן ברחוב אורן, במרחב הבתים שנגרעו, ונהנה מהמקום כבר בתחילת חודש יוני.

מתחם גן בוסתן המיועד

פירוק מתחם הסופר הישן הסתיים וכבר החלו בהסדרת מקומות חנייה נוספים ובגינון במרחב שהתפנה.

מתחם הסופר הישן, כיום

הוצבו פחים חדשים במקומות ציבוריים ברחבי היישוב.

ספורט
מוזמנים להנות מאירוע “המשפחה הספורטיבית” הראשון ביום שבת בבוקר 1.6 כשבתכנית הפנינג ושימוש חופשי במתקנים, תחרות גריזלי למשפחות ולנוער ומאווירה ספורטיבית וקהילתית.

בימים אלה מחליפים את כל רשתות הסלים, השערים והכדורעף וזאת כחלק מהיערכות היישוב לחופשת הקיץ.

איכות הסביבה
כחלק מהמאמץ למניעת הגעת נחשים ליישוב בוצע מהלך של ניקוי, ריסוס ו’חישוף’ באמצעות טרקטור מסביב ליישוב ובמקומות מועדים.
נלחמים בזבובים וביתושים – נוער בת חפר עברו הדרכה בנושא ‘ניטור יתושים וזבובים’  והחלו בימים אלה במסע הסברה מבית לבית וחלוקת מגנטים בנושא.
התנדבו לוועדת איכות הסביבה ותשפיעו על הנעשה ביישוב ובמועצה.

הדרכת נוער לפני הסברה

נפתחה משחקיית ‘אפרוחים’ חדשהלגילאי 0-3 פרי יוזמת ועדת ‘צעירים במרכז’ ובשיתוף המרכז הקהילתי. ימי הפעילות- ראשון, שלישי וחמישי 19:00-16:30 וההרשמה באתר בת חפר.

משחקיית בת חפר

מרכז לוגיסטי יד חנה
מתוכנן לקום מרכז לוגיסטי ביד חנה שיכלול מבני תעשייה גדולים והיקפי שינוע משמעותיים של סחורות ע”ג משאיות. ועד היישוב בוחן כיצד לפעול בנושא זה ולכן זימן בישיבה הקרובה את נציגי התושבים המתנגדים לתוכנית והמצדדים בה להציג את משנתם, נעדכן בהתפתחויות.

מרלוג – הדמייה

תרבות
כזה מופע עוד לא היה לנו. ביום חמישי 6.6 מקורוק חוגג עשור להיווסדו וחוזר לאמפי בת חפר שאירח את המופע שנים רבות. אז מה בתכנית :מנה ראשונה – הרכבי מקורוק מקומיים ואיכותיים. מנה עיקרית – הופעה נדירה בעמק חפר של דני סנדרסון וגידי גוב המארחים את חבריהם – אפרים שמיר, מזי כהן ואלון אולארצ’יק, שרבים גדלו על המוזיקה שלהם. יודע חקלאי פיקח שבבת חפר הכי שווה!!! מהרו לרכוש כרטיסים באתר https://www.bathefer.net/?p=13872 או בטלפון 053-7285208.

מועדון הבועה
בחודש החולף אירח המועדון שלושה מופעים חיים ואיכותיים וכך מתוכנן גם בחודש יוני, בנוסף נערכים לעונת הקיץ עם פריסת הבמה ופינות אירוח תחת כיפת השמיים ועוד. מוזמנים במוצ”ש הקרוב 1.6 להקרנת גמר ליגת האלופות.

מהווי ‘הבועה’

דילוג לתוכן