דבר יושב ראש ועד הישוב – יוני 2016

‏תושבים יקרים,

סיום שנת הלימודים

החודש יסיימו תלמידי בתי הספר והגנים את שנת הלימודים תשע"ו, זוהי הזדמנות נהדרת לציין את עבודת צוותי החינוך השונים במערכות החינוך בישוב ולהודות להם על ההשקעה הרבה וההתקדמות הרבה המורגשת בחיי היום יום. מערכות החינוך הפורמאליות והבלתי פורמאליות מהוות את הבסיס לשיפור תמידי במסגרות החינוך של ילדינו. שילוב זה נותן מעטפת מלאה של מענים ואפשרויות לילדים ונוער בבת חפר ומחויב המציאות.

בית ספר שדות מוביל מהלכים פדגוגים וחברתיים משמעותיים בתוך חצרות בית הספר ומחוצה לו. כולנו חשים בחיבור החזק לחיי הקהילה כולה . זה המקום להודות לצוות בית הספר ולצוותי גני הילדים על כך. כמו כן, חשוב לי להודות להנהגת ההורים בהנהגתה של יפעת ברקת קרסיק על השותפות המלאה והראייה הכוללת שמובילה ההנהגה. שותפות זו מאפשרת לכולנו כהורים להיות חלק משמעותי, תורם ומסייע לבית הספר שלנו להמשיך ולהתקדם .

חופשת תלמידי בת חפר

לקראת חופשת הקיץ, אנחנו מציעים שלל פעילויות מגוונות ונותנים מענה במגרשי הספורט השונים בשעות הלילה. חשוב לעקוב אחר הפרסומים השונים ולקחת בהם חלק .

כמו כן, חשוב להעביר לנוער שלנו את המסר שעליהם לנהוג בצורה אחראית בכל הקשור לשמירה על הביטחון והבטיחות שלהם בזמן החופשה. יש לבצע שיחות מקדימות בנוגע לשמירה על הסדר הציבורי והימנעות מהפרעה לתושבים בשעות הלילה. הסברה שלנו כהורים תסייע לנו לעבור את הקיץ בהנאה רבה, בביטחון ובטיחות ילדינו כמו על חיי השגרה ביישוב.

תוכנית קיץ

גם השנה תוכננו פעילויות קיץ עשירות ומגוונות לכלל אוכלוסיות היישוב,. פתחנו את הקיץ באירועי תרבות, אומנות וספורט. תערוכת האומנים זו השנה הרביעית חשפה יצירות מדהימות מבית היוצר של תושבי בת חפר וחשיפה לתושבים היוצרים ומוכשרים שלנו.

תודה לאורה קטנוב, אוצרת התערוכה.

האירוע הקהילתי "bike חפר 2" הוכתר כהצלחה רבה בזכות וועדת ספורט ומתנדבים רבים – זה הזמן להודות לחברי הועדה ולשותפים שלקחו חלק בארגון אירוע ספורט משפחתי זה.

במהלך חודשי הקיץ ממתינים לנו מופעים ופעילויות מושקעות נוספות – נא עקבו אחר הפרסומים בנושא.

מפגעי הקיץ

כבכל שנה אנו מתמודדים עם בעיית היתושים והזבובים, גם השנה אנו מבצעים ריסוסים קבועים בנחל שכם והדברות סדורות בשטחים הציבוריים. לצערי, אין פיתרון קסם לנושא וזאת בעיה שכלל המדינה מתמודדת עימה בשנים האחרונות. שיתוף פעולה ולקיחת אחריות, שלנו התושבים, להדברה כמו ייבוש מקורות מים בחצרות הפרטיים הכרחית להתמודדות עם תופעה מטרידה הזו.

שומרים על קשר

מזכירות היישוב , מנהלת המרכז הקהילתי והנהגת היישוב משקיעים רבות בשיפור הקשר עם התושב, אנו פועלים ברצינות מול כל בקשה/הערה/הארה כאשר הן מגיעות אלינו. כדי להבטיח מענה מסודר, יש לדווח בצורה מסודרת בערוצי הדיווח הרבים, החל מהודעה למוקד וכלה ביצירת קשר טלפוני ישיר, מיילים, בקשה לקיום פגישות ואתר האינטרנט של הישוב.

דיווח בפייסבוק אינו כלי רשמי להעברת פניות או תלונות, הגם שהפייסבוק הינו כלי חשוב ומשמש חלק ניכר מתושבי בת-חפר בנושאים שונים, לא נוכל לתת מענה הולם למה שעולה בפייסבוק. ברור לכולנו שתחזוקת יישוב בסדר גודל כמו שלנו היא אתגר מורכב ואנחנו עושים את המרב גם בתחום זה.

 

מאחל לכולנו קיץ מהנה.

שלכם,

אמזלג עדי, יו"ר וועד בת חפר.

דילוג לתוכן