דבר יושב ראש ועד הישוב – אוגוסט 2016

תושבים יקרים,

החלפת ניהול מרכז קהילתי בת חפר

 אנו ממשיכים בתוכניות העבודה לשיפור תשתיות היישוב. הנכם מוזמנים לעקוב מקרוב אחר הנושאים ותחומי העיסוק בהם עוסקת בימים אלו הנהגת היישוב.

התייעלות אנרגטית

בישיבת הועד האחרונה ולאחר תהליך ארוך בו נבחנו הדרכים השונות לביצוע נושא זה, אישר הועד את תחילת פרויקט  ההתייעלות אנרגטית בתאורה הציבורית של היישוב. התהליך כלל ליווי של החברה למשק וכלכלה בשיתוף סיוע של המועצה במימון ויתחיל בביצוע בימים הקרובים. עלות הפרויקט הינה כמיליון וחצי ₪, המאפשרת החלפת תאורת הרחוב לשימוש בלדים היוצרים תאורה איכותית, נראות שונה לחלוטין וחיסכון כספי משמעותי,  שישמש אותנו להמשך פיתוח. חשוב לזכור כי תשתיות היישוב הינן בנות 20 שנה ואין זמן טוב וחשוב מזה לחידושם. את הפרויקט הובילו יו"ר הוועדה המוניציפאלית אמנון גולדפאדן ומנהל הישוב עומרי צליל.

שינויי תנועה ותעבורה

במהלך החודש אושרה בשעה טובה תוכנית התעבורה והתחבורה החדשה של היישוב, השינויים הינם צורך והכרח לאור הצרכים המתהווים והמשתנים של היישוב, בדגש על בטיחות תושבי היישוב – הולכי רגל ונוסעים. את התוכנית ליוותה יועצת תחבורה מול נציגי הועד בנושא. את הפרוייקט הוביל ליאור לבנוני, חבר ועד הישוב. במהלך החודשים הקרובים נרגיש בשינויים – כולנו מתבקשים להיות סובלניים בזמן העבודות.

חיזוק ושיפור הניקיון ברחבי היישוב

מכונת הטיאוט החדשה כבר כאן. לאור אי עמידת המכונה הקודמת בעומסים ובצרכים של היישוב, הוחלפה המכונה לרכב חדיש ומסיבי יותר אשר יעמוד בכלל הצרכים להם אנו נזקקים לשיפור איכות הניקיון ביישוב .

מרכז המוסיקה החדש נחנך בבת חפר

כחלק מאירועי שנת ה -20 של בת-חפר ופרויקטים חינוכיים המתפתחים בישוב, נחנך בטקס מרגש מרכז המוסיקה (מועדון הבועה לשעבר) של היישוב על שם פואה גרישפון,יוצר ומייסד חלילית . הקמת המרכז התאפשרה הודות לשיתוף פעולה בין המרכז הקהילתי בת-חפר וועד היישוב. כמו כן, זכינו בתרומת כלי נגינה ואמצעים נוספים מטעם חברת "חלילית". כחלק מהשקת הפרויקט ושיתופי הפעולה בין המרכז הקהילתי ,וועד היישוב ו חברת "חלילית ", הותאם בית המוסיקה לצרכי הישוב. המרכז יהווה מרחב ליצירה מוסיקלית מכל סוג  עבור כלל התושבים והקהילה בדיוק כמו מרכז תרבות ופנאי. את הפעילות ואופייה ילוו יחד הנהלת המרכז הקהילתי וועדת מוסיקה בראשותו של דויד אביב.

במקביל ולטובת חיזוק התחום הוקם מבנה נוסף במתחם הנוער אשר ישמש את בני הנוער לנגינה וליצירה גם במתחם.

סיומי תפקיד

לאחר חמש שנים של פעילות מבורכת אנו נפרדים מרכז הנוער עוז עדני. עוז, תושב בת חפר החל את דרכו בפעילות הנוער היישובית לפני כחמש שנים ואט אט הפך לאחד האנשים המשפיעים על פעילות הנוער ביישוב. על כך זכה עוז בהוקרת הצטיינות מראש המועצה ומהנהלת מינהל חברה ונוער האזורית . עוז בשיתוף מנהל תחום הנוער היישוב, שני שם טוב, הנהלת המרכז הקהילתי וועדת נוער היה ממקימי תנועת המד"צים ביישוב. תנועה שהחלה דרכה עם 4 חניכים והיום משתתפים בה למעלה מ 80 נערים ונערות. עוז הביא עימו לתפקיד חדשנות, יצירתיות, התמדה, השקעה רבה ובעיקר לב גדול ורוח קהילתית מיוחדת במינה. אנו מאחלים לעוז הרבה הצלחה בדרכו החדשה.

 

המשך חופשה נעימה

שלכם,

אמזלג עדי, יו"ר וועד בת חפר.

דילוג לתוכן